top of page

Otázky a odpovědi ke svatebnímu focení a vše co byste měli vědět.

Jste ochotný za svatbou cestovat? Kolik stojí doprava?

Pojedu za vámi kamkoli, miluji cestování. Nejčastěji fotím v Česku, ale zahraniční svatby nejsou problém, anglicky se domluvím, s mapou se neztratím. U dopravy do 500 km si účtuji 6 Kč|km (platí pouze pro balíček ,,Ideál,,) Počítá se vždy cesta z Poličky a bere se cesta tam i zpět.

Jak si vás můžu rezervovat na svatební focení?

                      Napište mi ,pošlu vám můj ceník s nabídkou balíčků focení. Až si vyberete, připravím vám smlouvu. Po zaplacení zálohy ve výši 50% z ceny se budu těšit na osobní setkání, ideálně pár týdnů před svatbou, abych s vámi u kávy probral všechny podrobnosti.

Kolik od vás dostaneme fotek?

V závislosti na zvoleném balíčku získáte 100-200 snímků ve formátu jpeg. 

Můžeme dostat všechny fotky, které jste nafotil, klidně neupravené? 

Stejně jako vám v dobré restauraci šéfkuchař nedonese na talíři jednotlivé ingredience, ale až výslednou dobrotu, neposkytuji neupravené snímky.

Upravujete všechny fotky, které nám odevzdáte? 

Ano. Barevnost a expozice všech fotek bude podle mých představ.

Můžeme si přečíst recenze od vašich klientů?

Samozřejmě, naleznete je na mém Facebooku.

Uzavíráte s klienty smlouvu? 

Ano, je pro mě důležité, aby vaše i mé zájmy byly chráněny.

Jak nám doručíte fotografie? 

Všechny fotografie budou dodány na flash disku a to v plné velikosti ve formátu JPG, konečný počet fotografií záleží na vybraném balíčku​.

Jak dlouho trvá dodání fotografií?

Fotografie obdržíte nejpozději do 21 dnů od data svatby. Je možnost se dohodnout o zaslání 5-10 fotografií předem na email.

Zajišťujete i tisk?

Tisk fotografií bohužel nezařizuji, ale mohu Vám doporučit tyto dvě společnosti Dastax a Fotolab se kterými mám skvělé zkušenosti.

Jaké používáte vybavení? 

Fotografuji pouze profesionálními fullframovými zrcadlovkami Nikon včetně profesionální řady objektivů Sigma ART. U spousty svateb se setkávám s obtížnými světelnými podmínkami, a ty pro zachování světelné nálady dokáže zvládnout pouze technika té nejvyšší kvality. V případě velmi špatného osvětlení jsem vybaven i několika blesky.

bottom of page